Install this webapp on your device: tap and then Add to homescreen.

Terma Bania

14 basenowych niecek, zjeżdżalnie o łącznej długości ponad 300 metrów, gejzery, armatki wodne, jacuzzi, sztuczne fale gwarantują w Termie Bania super relaks i wodną zabawę na najwyższym poziomie. A wszystkie te atrakcje działają niezależnie od pogody i temperatury na dworze.

Koźiniec SKI

Stacja narciarska Koziniec znajduje się w miejscowości Czarna Góra w sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej i Zakopanego. Czteroosobowa kolejka linowa ma przepustowość 2400 osób na godzinę. W ośrodku narciarskim znajdują się dwie trasy jedna o długości 900 i 1000 metrów. Różnica wzniesień wynosi 130 metrów. Przy dolnej stacji kolejki działa karczma góralska, szkółka narciarska, wypożyczalnia nart oraz wyciąg orczykowy dla dzieci.

Grapa Ski

GrapaSki to rodzinny Kompleks Narciarski, położony dokładnie naprzeciwko Kotelnicy Białczańskiej – we wsi Czarna Góra.
Doskonały dojazd własnym samochodem lub darmowym SkiBusem, naśnieżany stok, cztery trasy to nasze największe atuty.

Narciarze chwalą sobie zróżnicowanie tras, brak „tłoku” na stoku oraz liczne atrakcje, zarówno dla dzieci jak i dla zaawansowanych narciarzy.

Od 2019 roku – kompleks działa także latem.

Jurgów SKI

Stacja Narciarska Jurgów Ski – kompleks tras narciarskich położony na południe od Jurgowa, w południowo-zachodniej części Polskiego Spiszu na granicy polsko-słowackiej na zachodnim zboczu Górkowego Wierchu u stóp Tatr Bielskich.

Kotelnica Białczańska

Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska w Białce Tatrzańskiej – kompleks tras narciarskich położony w Białce Tatrzańskiej w gminie Bukowina Tatrzańska na wschodnich zboczach Kotelnicy, północnych i południowych zboczach Jankulakowskiego Wierchu i na północnym zboczu Wysokiego Wierchu

Litwinka - punkt widokowy

Rozświetlony promieniami słońca za dnia, a mocnymi halogenami w nocy krzyż widoczny jest w promieniu kilkunastu kilometrów od Czarnej Góry. Dobry dojazd, duży parking, super widoki i ławeczki czynią z Litwinki miejsce, które koniecznie trzeba odwiedzić.

JUMP PLANET

JUMP PLANET to nowoczesny i wizjonerski Park Trampolin, w którym każdy odnajdzie interesujące go atrakcje. Gwarantujemy ciekawe i prozdrowotne możliwości spędzenia czasu wolnego, zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Monsterroller

Monsterroller to hulajnoga przystosowana do jazdy w zróżnicowanym, górskim terenie. Choć wygląda niepozornie, potrafi dostarczyć sporą dawkę adrenaliny..

Wioska skrzatów

Na szczycie Kotelnicy znajduje się wiele atrakcji, największą z nich jest z pewnością wizyta na olbrzymim tarasie widokowym przy Karczmie Kotelnica, na który dostać się można pieszo lub skorzystać z kolei linowej.

Przełom Białki

Rezerwat obejmuje krótki przełom rzeki Białki, pomiędzy skałkami Kramnicą (688 m n.p.m., wysokość względna 65 m) na prawym brzegu i Obłazową (670 m n.p.m., wysokość względna 47 m) na lewym. Prócz tych dwóch większych skał występują jeszcze dwie mniejsze (m.in. Okrągła Skałka). Formalnie rzecz biorąc rezerwat należy do dwóch mezoregionów geograficznych:

Spacer koronami drzew (Słowacja)

Ścieżka w Koronach Drzew Bachledka na Słowacji znajduje się 15 kilometrów od HACJENDA apartamenty&pokoje gościnne w miejscowości Zdziar w samym sercu Doliny Bachledzkiej.

Splyw Dunajcem

Przełomem Dunajca to największa atrakcja turystycznych polskich gór. Podczas spływu tratwami na własne oczy zobaczysz piękno Pienin.

Adres

Maria Geneja
ul.Tatrzańska 16
34-532 Czarna Góra
woj. małopolskie

Telefon

tel.dom: (18) 20 778 18
tel.kom: 781 711 438

E-mail

mariageneja@vp.pl

© Copyright 2020 Hacjenda  - Wszelkie prawa zastrzeżone